Ocena:
0/5 | 0 głosów
Wizyta uczniów z klasy 2b z Publicznej Szkoły Podstawowej w Garbatce-Letnisku.
W czwartek 14 maja 2026 roku gościliśmy w naszej szkole grupę uczniów z klasy 2b, którzy przyszli do nas, aby poznać kierunki kształcenia oraz codzienne życie naszej społeczności. Dla młodszych kolegów i koleżanek przygotowano serię krótkich warsztatów oraz pokazów, dzięki którym mogli zobaczyć, jak wyglądają zajęcia w technikum.
Goście odwiedzili warsztaty szkolne, gdzie mogli zobaczyć specjalistyczne stanowiska pracy i narzędzia wykorzystywane podczas zajęć praktycznych. Wzięli również udział w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli technikum architektury krajobrazu p. Aleksandrę Wolską oraz p. Annę Betlej, podczas których poznali podstawy projektowania zieleni i spróbowali swoich sił w prostych zadaniach praktycznych.
Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze, uczniowie chętnie zadawali pytania i dzielili się swoimi wrażeniami Cieszymy się, że mogliśmy pokazać im, jak wygląda nauka w naszej szkole i jakie możliwości rozwoju oferujemy.
Dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy!
A.Lemańska
2026-06-11
I Mistrzostwa Polski Techników Leśnych w Wieloboju Myśliwskim
2026-06-11
Spotkanie z przedstawicielem Wojsk Obrony Terytorialnej
2026-06-11
Warsztaty terenowe.
2026-06-11
ZSDiL LAUREATEM KONKURSU „PROFESJONALNA SZKOŁA ROKU 2025”
2026-06-11
9 maja uczniowie klasy 1TLA uczestniczyli w zajęciach praktycznych na ścieżce dydaktycznej „Królewskie Źródła”.
2026-05-28
Festiwal Mokradeł „Bagnowisko” - 29.05.2026 r. w Nadleśnictwie Zwoleń
2026-05-27
„Kocham Cię, Mamo” – to czasem za mało, aby wyrazić wdzięczność za Twoją miłość i poświęcenie.
2026-05-25
Nasz uczeń laureatem XLIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Leśnictwo!
2026-05-20
ZSDiL FINALISTĄ KONKURSU „PROFESJONALNA SZKOŁA ROKU 2025”
2026-05-18


