Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych

Im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku
las

„NOC PEŁNA WRAŻEŃ” w „DRZEWNEJ”

Ocena:

5/5 | 1 głosów

„NOC PEŁNA WRAŻEŃ” w „DRZEWNEJ”

11 kwietnia 2024  roku odbyła się w naszej szkole „Noc Pełna Wrażeń”.  Impreza integracyjna, z warsztatami kulinarnymi, „Strefą Piękna”, „Nocą Gier Planszowych” dyskoteką, projekcją filmową. Przyniosła uczestnikom wiele radości.

Podczas warsztatów kulinarnych, które  prowadził szef  szkolnej restauracji „Jelonek” Paweł Fila, uczestnicy mieli okazję nauczyć się podstawowych umiejętności gotowania oraz ciekawych przepisów kulinarnych. W trakcie zajęć prowadzący zaprezentował różnorodne techniki przygotowywania potraw, od prostych sałatek, przez dania główne – zapiekanki. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w przygotowywaniu potraw, zdobywając nowe umiejętności kulinarne i cenne wskazówki od doświadczonego kucharza.

W trakcie „Nocy...” przygotowano również „Strefę Piękna”. Tu z kolei warsztaty prowadziła   Wioletta Małysa, właścicielka „Salonu Beauty” w Garbatce-Letnisku, oprócz której cennych wskazówek udzielały Nikola Flisińska, Milena Wróbel. Dodatkowo Magdalena  Muszyńska –  trenerka personalna, treningu EMS –  przekazała cenne informacje dotyczące zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Uczestnicy mogli skorzystać z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych. Były to m. in. mini sesje manicure, makijażu, porady na temat pielęgnacji skóry i włosów. Można było się zrelaksować, zadbać o swoje ciało, co przyczyniło się do ogólnego dobrego samopoczucia.

Wieczorem rozpoczęła się „Noc Gier Planszowych”, którą zorganizował Marcin Tomaszewski – kierownik warsztatów i pasjonat gier planszowych.  I ta forma miłego spędzania czasu wolnego cieszyła się  dużym zainteresowaniem. Była okazją  do wspólnej zabawy przy różnego typu grach planszowych –  od klasycznych tytułów po nowości, każdy znalazł coś dla siebie. Uczniowie również dobrze się bawili, rozgrywając turnieje w bilarda.

Warsztaty kulinarne, „Strefa Piękna”, „Noc Gier Planszowych” były nie tylko wspaniałą możliwością nauki nowych umiejętności, ale też sprzyjały kreowaniu poczucia wspólnotowości,  doświadczeń, przeżyć, które będzie się pamiętać i wspominać. Dzięki zaangażowaniu uczestników oraz wsparciu organizatorów wydarzenia odniosły sukces.

PIŻAMA PARTY - DYSKOTEKA”

W ramach „Nocy Pełnej Wrażeń” ogromny sukces odniosło także inna wyjątkowa impreza. „Piżama Party – Dyskoteka” przyciągnęła  uczniów ze wszystkich klas, którzy gotowi na noc pełną zabawy i tańca ubrali się w najbardziej kolorowe, wygodne piżamy.

Sala gimnastyczna „Drzewnej” w sposób niemalże magiczny  przekształciła się w przestrzeń  pełną świateł dyskotekowych. Atmosfera była niesamowita, a stworzona z myślą o zapewnieniu uczestnikom niezapomnianego wieczoru. Didżeje Kuba, Gabryś i Mateusz zapewnili  muzyczny zestaw rozgrzewających utworów, więc nikt  nie siedział. Radość, przyjaźń, niezapomniane chwile z przyjaciółmi poza klasą... „Piżama Party – Dyskoteka” była niewątpliwie jedną z najlepszych imprez organizowanych w naszej szkole. Współpraca, zaangażowanie uczniów,  wsparcie i opieka nauczycieli, rodziców   wszystko to złożyło się na noc wypełnioną zabawą i przygodami.

Mamy nadzieję, że „Piżama Party – Dyskoteka” stanie się tradycją w „Drzewnej”. Już czekamy z niecierpliwością na  następny rok szkolny z kolejną odsłoną piżamowej dyskoteki,  po której zakończeniu uczestnicy mogli spędzić noc na sali gimnastycznej, specjalnie zaadaptowanej  na miejsce do spania. Można było rozłożyć swoją karimatę i śpiwór. Znowu: radość, przyjaźń, integracja, wspólne żarty. Troska organizatorów, nauczycieli, uczniów o każdy detal stworzyła klimat zabawy. Zdjęcia i filmy z imprezy stanowią dokumentację najwspanialszych momentów i atmosfery tego wyjątkowego wieczoru. Dziękujemy!

Renata Gołda