Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych

DNI OTWARTE ZSDiL 9-10.04.2024 GALERIA

Ocena:

0/5 | 0 głosów

W dniach 09.04.2024 r. i 10.04.2024 r. w ramach Dni Otwartych Zespół Szkół Drzewnych i Leśnych im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku gościł ósmoklasistów ze szkół podstawowych. Naszą szkołę odwiedzili uczniowie wraz z opiekunami z PSP nr 1 i nr 3 w Kozienicach, z PSP nr 2 w Pionkach, z  PSP z Garbatki-Letnisko, z PSP z Suchej, z PSP z Lasek, z PSP z Ciepielowa, z PSP z Zarzecza, z PSP z Wysokiego Koła, z PSP z Tczowa, z PSP z Sydołu, z PSP z Czarnolasu i z PSP nr 17 z Radomia. Powitali ich Mirosław Dziedzicki, dyrektor ZSDiL oraz Elżbieta Cichawa-Grabowska, wicedyrektor szkoły.  Nauczyciele oraz uczniowie ZSDiL w Garbatce-Letnisku zaprezentowali bogatą ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025. Przedstawiono następujące kierunki kształcenia: technik leśnik, technik technologii drewna, technik przemysłu drzewnego, technik architektury krajobrazu, stolarz, cieśla, dekarz, tapicer. Odbyły się pokazy, warsztaty, prezentacja bazy szkoły.  Ósmoklasiści skorzystali także z poczęstunku przygotowanego specjalnie dla nich. Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za tak liczne przybycie. Do zobaczenia we wrześniu 2024 r.!